Platin Kimya’nın bir departmanı olarak 2004 yılında kuruldu. Başlangıçta ana iş alanı Türk İlaç sektörüne hammadde ve yardımcı maddeler satışı olmuştur. Zamanla Türk İlaç sektörüne ruhsat dosyası temin ederek faaliyet alanını genişletmeye başlamıştır. Bu anlamda Sağlık Bakanlığı’na başvurusu yapılan pek çok ruhsat dosyasına aracılık etmiştir.

Platin Pharma, 2006 yılında varolan operasyonlarının yanında Türk İlaç sektöründe ön cephede aktif bir oyuncu olmayı planlayarak bu konuda gerekli fikri ve mali hazırlıklara başlamıştır.

Platin Pharma Türk İlaç sektöründe spesifik pazarlarda özelleşerek bu sektörde faaliyet gösteren firmalara ürünlerinin satış ve pazarlaması alanında sözleşmeli satış organizasyonu biçiminde ya da tam bir distribütörlük desteğinin  de dahil olduğu farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Saha teşkilatı planlanması, oluşturulması ve yönetilmesi, Ürün lansman planlamalarının yapılması, Ürün pazarlama planlarının yapılması ana hizmet  alanlarımız arasında yer almaktadır.
 
     
 

© Platin Pharma 2007
Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya
danışmanın yerine geçemez

Ahi Evran Cad. Polaris Plaza No: 1/26 Kat : 5
Maslak 34398 İstanbul TÜRKİYE
Tel : 0212 346 07 81
Fax : 0212 346 07 78 (Pbx)
platinpharma@platinpharma.com